Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ubytování zvířat

Specializujeme se na péči o postižená, hendikepovaná, či dlouhodobě nemocná zvířata. Zajišťujeme odbornou krátkodobou i dlouhodobou pooperační péči dle požadavků Vašeho ošetřujícího veterinárního lékaře.

Zajišťujeme hlídání koček a to výhradně formou domácí individuální péče.

Nabízíme  individuální přístup a naše dlouholeté zkušenosti v této oblasti.

NAŠE SLUŽBY:  

  • domácí intenzivní PÉČE O PSY A KOČKY PO OPERACÍCH V DOBĚ REKONVALESCENCE
  • PÉČE O HANDICAPOVANÁ A DLOUHODOBĚ NEMOCNÁ ZVÍŘATA A O ZVÍŘATA SE ZVÝŠENÝMI NÁROKY NA PÉČI V DOBĚ VAŠÍ NEPŘÍTOMNOSTI (dovolená, nemoc apod.)

 

  • KOMPLETNÍ VETERINÁRNÍ SERVIS
 
Zajištění individuálních potřeb – ochrana operačních ran, omezení pohybu, rehabilitace, speciální výživa, podávání léků, 24 hod. monitoring celkového zdravotního stavu veterinárním lékařem, převoz a kontroly u ošetřujícího veterinárního lékaře.
 
Nabízíme veškerá preventivní a léčebná ošetření:
dle individuálních požadavků majitele, nabízíme: klinické vyšetření, antiparazitární ošetření, vakcinaci, hematologické a biochemické vyšetření krve, rentgenologické vyšetření, kastrace, ošetření zubů v celkové anestezii, atd.
Vaše zvíře je v rámci pobytu pod přímým dohledem veterinárního lékaře.

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ

Hlídání koček

                         
kočky                         dle délky pobytu od 150,- Kč / den
 

+ strava (dle mn. spotřebovaného krmiva),možnost stravy vlastní

Pooperační péče a péče o handicapovaná zvířata:

       
 
psi do 10 kg 10 - 30 kg nad 30 kg kočky
  450,-/den 550,-/den 650,-/den 250,-/den
         

 

       

 

 

 

+ strava (dle mn. spotřebovaného krmiva) , možnost  stravy vlastní

 

Poradna pro handicapovaná a dlouhodobě nemocná zvířata:
zdarma
             
  • u všech služeb možná individuální dohoda, jelikož péče o postižená zvířata a zvířata v rekonvalescenci je velice různorodá - zajištění speciální výživy, dietní režimy, rehabilitace apod.
  • pobyt zvířat je zajištěn v domácím prostředí pod přímým dohledem veterinárního lékaře, počet zvířat v péči je striktně omezen.

 

Podmínky ubytování

Ubytování zvířete je výhradně formou domácí péče s možností volného pohybu. Snažíme se maximálně přizpůsobit zvykům a rozmarům našich svěřenců. Ubytování je sjednáváno na dobu určitou. Zákazník může požádat o zkrácení či prodloužení pobytu.

Další podmínky ubytování: platný očkovací průkaz s platným očkováním.

Dále vyžadujeme ošetření proti vnitřním a vnějším parazitů, max. 3 měsíce staré. V případě, že zvíře není takto ošetřeno, může být tato procedura uskutečněna v den příjmu do naší péče. Vyúčtování za použitý veterinární přípravek bude předloženo společně s platbou za ubytování na konci pobytu.

 

Krmivo pro ubytované zvíře je:

  • dodáno majitelem,
  • či zajištěno dle pokynů majitele, platba za spotřebované krmivo bude vyúčtována na konci pobytu.

Dále nabízíme kompletní preventivní a léčebné ošetření vašeho zvířete v rámci pobytu u nás (např. kastrace, ošetření zubů v celkové anestezii, ošetření análních váčků, antiparazitární prevence, hematologické a biochemické vyšetření krve atd.).

 

Naše prostory pro ubytování

Domácí depozit pro kočičky a pejsky, rodinný dům se zahradou v Tetčicích. Pro kočičky jsou zde k dispozici  velké pokoje a jsou určeny jen pro ně. Pokoje jsou vybaveny kočkodromy, škrabadly a místy pro odpočinek. Vše pro pohodlí vašich kočiček. Dle vašich požadavků může být kočička umístěna sama či v kolektivu dalších koček.
Pejsci mají možnost volného pohybu jak po domě, tak po zahradě.